Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Rules
eo: Reguloj

en: Negate
eo: Negaciu

en: is
eo: estas

en: Rule type
eo: Regula tipo
