Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Number
es: Número

en: Country
es: País

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Sender
es: Remitente

en: Add rule
es: Agregar regla

en: Delete rule
es: Eliminar regla

en: Rules
es: Reglas

en: Negate
es: Negar

en: is
es: es

en: is less than
es: es menor que

en: matches
es: coincide

en: Rule type
es: Tipo de regla

en: Rule name
es: Nombre de la regla
