Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Sender
et: Saatja

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Rules
et: Reeglid

en: Negate
et: Eita

en: is
et: on

en: Rule type
et: Reegli tüüp
