Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: Delete rule
gu: નિયમ કાઢી નાખો

en: is
gu: છે
