Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Sender
he: שולח

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Rules
he: כללים

en: Negate
he: שלילי

en: is
he: הוא

en: Rule type
he: סוג כלל
