Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: is
hr: je

en: Rule type
hr: Tip pravila
