Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Sender
is: Sendandi

en: All conditions must be true
is: Öll skilyrði verða að vera sönn

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Delete rule
is: Eyða reglu

en: Rules
is: Reglur

en: is
is: er
