Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Number
it: Numero

en: Country
it: Paese

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Sender
it: Mittente

en: Add rule
it: Aggiungi regola

en: Delete rule
it: Elimina regola

en: Rules
it: Regole

en: Negate
it: Negata

en: is
it: è

en: is less than
it: è minore di

en: Rule type
it: Tipo di regola
