Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: is
ka: არის
