Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: is
km: ជា

en: Rule type
km: ប្រភេទ​ច្បាប់
