Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: is
ku: یەکسانە بە

en: Rule type
ku: جۆری یاسا
