Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: is
mn: бол
