Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel
