Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
