Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Sender
pl: Nadawca

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Rules
pl: Reguły

en: Negate
pl: Negacja

en: is
pl: to

en: is less than
pl: jest mniejsze niż

en: Rule type
pl: Typ reguły

en: Send time
pl: Data wysłania

en: Rule name
pl: Nazwa reguły
