Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Number
pt: Número

en: Country
pt: País

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Negate
pt: Negar
