Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Number
ro: Număr

en: Country
ro: Țară

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Sender
ro: Expeditor

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Rules
ro: Reguli

en: Negate
ro: Neagă

en: is
ro: este

en: is less than
ro: este mai mic ca

en: Rule type
ro: Tip regulă
