Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Number
ru: Число

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Sender
ru: Отправитель

en: Add rule
ru: Добавить правило

en: Delete rule
ru: Удалить правило

en: Rules
ru: Правила

en: Negate
ru: Обратить

en: is
ru: =

en: Area code
ru: Код города

en: is less than
ru: меньше, чем

en: Rule type
ru: Тип правила

en: Rule name
ru: Название правила
