Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: is
sq: është

en: Rule type
sq: Lloji i rregullës
