Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Negate
sr: Негација
