Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Number
ta: எண்

en: Country
ta: நாடு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Delete rule
ta: விதிமுறையை அழி
