Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
