Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Sender
tr: Gönderen

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: Delete rule
tr: Kural sil

en: Rules
tr: Kurallar

en: Negate
tr: Reddet

en: is
tr: =

en: Rule type
tr: Kural türü
