Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: is
ug: ئۈچۈن
