Rule-based SMS Router (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Number
ur: نمبر

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Negate
ur: نفی

en: is
ur: ہے
