WEBSMS (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Send
eo: Sendu

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon
