WEBSMS (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Send
he: שלח

en: Send message
he: שלח

en: Telephone number
he: מספר טלפון
