WEBSMS (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Send
ar: أرسل

en: Send message
ar: إرسال رسالة
