WEBSMS (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Send
be: Адаслаць

en: Send message
be: Адправіць паведамленне
