WEBSMS (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Send
bg: Изпрати

en: Send message
bg: Изпрати съобщение
