WEBSMS (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Send
bs: Pošalji

en: Send message
bs: Pošalji poruku
