WEBSMS (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Send
ca: Enviar

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Telephone number
ca: Número de telèfon
