WEBSMS (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Send
cs: Poslat

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo
