WEBSMS (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Message text
da: Besked tekst

en: Send message
da: Send besked

en: Telephone number
da: Telefonnummer
