WEBSMS (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Send
el: Αποστολή

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος
