WEBSMS (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Send
et: Saada

en: Send message
et: Saada teade

en: Telephone number
et: Telefoninumber
