WEBSMS (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Send
eu: Bidali

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
