WEBSMS (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Send
fi: Lähetä

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Telephone number
fi: Puhelinnumero
