WEBSMS (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Send
gl: Enviar

en: Send message
gl: Enviar mensaxe
