WEBSMS (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Send
gu: મોકલો

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
