WEBSMS (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Send
hu: Küldés

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Telephone number
hu: Telefonszám
