WEBSMS (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Message text
id: Teks pesan

en: Send
id: Kirim

en: Send message
id: Kirim pesan

en: Telephone number
id: Nomor telepon
