WEBSMS (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Message
it: Messaggio

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: Send
it: Invia

en: Send message
it: Invia messaggio

en: Telephone number
it: Numero di telefono
