WEBSMS (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Send
jv: Kirim

en: Send message
jv: Kirim pesen
