WEBSMS (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ
