WEBSMS (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Send
ku: بینێره‌

en: Send message
ku: ناردنی پەیام
