WEBSMS (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: Send message
lt: Siųsti žinutę
