WEBSMS (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu
