WEBSMS (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Send
mn: Илгээх

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
