WEBSMS (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Send
nl: Versturen

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer
